Głosowanie na UFFO MVP 3 Kolejki Mazowieckiej Ekstraligi

Głosowanie na MVP 3 kolejki Mazowieckiej Ekkstraligi rozpoczęte!!! Zapraszamy do oddania głosu na jednego z trzech zawodników. Miło na również poinformać, że nasza liga współpracuje w tym zakresie z Firmą UFFO, która od wielu lat szyje stroje sportowe dla klubów sportowych na terenie Polski jak i zagranicą.


Pierwszy kandydat to Szymon Janiewski z zespołu NTL FB NINJA. Szymon znącząco pomógł odnieść zwyciestwo różnicą zaledwie 3 punkktów z drużyną IT KONTRAKT notując na swoim koncie 20 punktów, 4 przechwyty oraz 4 zbiórki. Szymon Janiewski pokazał, że drużyna może liczyć na niego w trudnych momentach co potwierdza fakt, iż ostanie 6 punktów meczu były zdobyte właśnie przez tego zawodnika.

Drugim kandydatem jest Rafał Wiśniewski z UNIEMED-u. UNIMED w meczu z HW AGARTE wykazał się bardzo dobrą zespołową grą w ataku (w końcu nie zawsze zdobywa się 123 punkty w meczu przeciwko klasowej drużynie jaką jest HW AGARTE). Rafał wpisał się w tym meczu jako zdobywca TRIPLE-DOUBLE zobywając 25 punktów, zbierając piłkę z tablicy 13 razy i asystując przy celnych rzutach kolegów z drużyny 11 razy. Rafał Wiśniewski to mocny kandydat do MVP 3 Kolejki Mazowieckiej Ekstraligi.

Trzecim Kandydatem to nagrody MVP 3 kolejki jest Michał Krawucki z MAWI. MAWI do 4 kwarty w meczu z JEDNOSTKĄ przystępowało z jednym punktem przewagi. W czwartej kwarcie bardzo dobra skuteczność Michała pozwoliła na wprowadzenie spokoju w szeregach MAWI. Michał Krawucki tego dnia trafił 6 rzutów za 3pkt, a łącznie zdobył punktów 26, zbierał piłkę 8 razy i 4 razy asystował kolegom z zespołu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z TEJ SAMEJ KATEGORII